Inici | Afegir a preferits | E-mail |   
 
LA PARRÒQUIA SERVEIS PARROQUIALS SERVEIS ACCIONS PASTORALS PREGUNTES
Parròquia de Sant Pau Tarragona  
 


ELS NOSTRES MOSSENS

"Memorandum per al rector de la Parròquia". Arquebisbat de Tarragona (Consell episcopal). Col·lecció TAU, núm. 9. Tarragona, 2004.

"Directori de la Parròquia" i "Directori de l'Arxiprestat". Els bisbes de Catalunya. Ed. Claret. Col·lecció Documents del Magisteri, núm. 36. Barcelona, 2001.

"Vademecum del Rector". Reunió de Vicaris episcopals de Catalunya i Balears. A "Quaderns de pastoral", núm. 184. Centre d'Estudis Pastorals. Barcelona, 2002.

 

Mn. Joan Anton Cedó Perelló
             

Vicari: 03.07.80/01.09.94

Rector: 19.07.2002/...


Mn. Albert Fortuny Llaveria
  Diaca:  24.07.2012/ 16.12.2012;

Vicari 16.12.2012/....

Mn.Xavier Reñé Balcells
  Adscrit: 26.10.2010/...
Mn. Ramon Mercadé
  Adscrit;  24.07.2012/...
 

 

 

MOSSENS QUE HAN SERVIT A LA PARROQUIA

Mn. Pio Bardón Álvarez (+)
                            Col•laborador: 12.65/21.03.71
Rector en funcions: 21.03.71/00.04.71
Col•laborador: 00.03.80/00.07.83
Mn. Josep Bofarull Veciana
                            Rector: 31.07.92/19.07.02

P. Pere Cardona Bueno, o.f.m.c.
                           Col•laborador: 26.07.94/01.09.99

Mn. Armand Carbonell i Berges
                           Diaca/col•laborador:00.10.79/00.06.80
Diaca/col·laborador: 22.02.1978/ 03.07.1980
Mn. Joaquim Claver Caselles
                           Rector: 11.03.82/19.07.92

Mn. Miquel dels Sants Combalia Aleu
                          

Adscrit: 07.03.98/07.02.03

Adscrit amb facultats de vicari: 07.02.2003/17.07.2012


Mn. Josep Gil Ribas
                           Rector: 06.11.71/19.03.82

Mn. Jordi Gual Ferré
                           Col•laborador: 26.08.72/25.11.84

Mn. Salvador Martí Granell (+)
                           Col•laborador: 00.10.75/00.10.80
25.01.85/28.02.92 (+)
Mn. Josep M. Mitjans Figueras (+)
                           Vicari: 20.11.71/16.02.79

Mn. Francesc Rovira Munté (+)
                     

Rector: 04.03.56/21.03.71

 

Mn. Lluís Simón Pasqual
                         

Adscrit: 26.02.2006/17.07.2012


Mn. Joan Tomàs Bartolí (+)
                          Col•laborador: 06.11.71/30.09.84

Mn. Ramon Vall Pujol (+)
                          Col•laborador: 25.01.92/16.01.04 (+)

Mn. Francesc Vila Roig (+)
                         Rector en funcions: 04.71/11.71